Organizacja imprez

 
 

Profesjonalna organizacja rozmaitych eventów - Event Express

Organizacja udanego eventu to nie lada wyzwanie. Jeśli zależy Ci na oszałamiającym efekcie, powinieneś skorzystać z usług osób profesjonalnie zajmujących się obsługą tego typu wydarzeń. Nasza firma od osiemnastu lat przygotowuje m.in. imprezy urodzinowe oraz firmowe. Młody, niezwykle kreatywny zespół pracowników jest gwarancją wielu nieszablonowych pomysłów - zapewnimy ciekawe atrakcje na imprezę, a także zadbamy o jej oprawę.

Agencja eventowa, której możesz zaufać - sprawdź naszą ofertę

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania. Nasze dotychczasowe realizacje znajdziesz tutaj. Działamy na terenie miast takich jak Piła, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów oraz w pozostałych częściach kraju. Jeżeli szukasz sprawdzonej agencji eventowej - skontaktuj się z nami. Zapraszamy.


Skorzystaj z formularza on-line


Przejdź do formularza Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź na zapytania wyślemy najszybciej jak będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 24h. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt

Siedziba
Naszej firmy

Event Express
Wrząca 15/9
64-980 Trzcianka

Dane
Kontaktowe

Grzegorz Tetzlaff
888-818-208Napisz do nas e-mail