Nasze atrakcje

Naszym celem jest zapewnienie atrakcji na imprezy firmowe, festyny, pikniki, urodziny oraz różne inne eventy. Prowadzony przez nas wynajem zamków i zjeżdżalni dmuchanych pozwala nam dotrzeć również do dzieci, które uwielbiają tego typu atrakcje. Natomiast dorosłym oferujemy wynajem gigantycznego darta, sztucznej krowy do dojenia, mini golfa, Strzelnicy ASG, a także strojów do zawodów sumo.

Oferujemy najlepsze atrakcje dla dzieci, poza najpopularniejszymi zamkami oraz zjeżdżalniami proponujemy dmuchanego Darta, ogromne Angry Birds, lewitujące kule oraz płukanie złota. Wszystkie z nich z pewnością zachwycą każdego malucha, a jednocześnie nauczą go cierpliwości, to również doskonały sposób na poznanie rówieśników i nawiązanie przyjaźni.

Klientom oferujemy również atrakcje na eventy świąteczne, takie jak sanie, dwumetrowy złoty tron, doskonały do robienia zdjęć ze świętym mikołajem i wiele innych akcesoriów. Jednak to nie wszystko, ponieważ możemy również zorganizować eventy, takie jak Mikołajki na Hali, które poprowadzi trzech animatorów. Podczas takiego eventu dzieci będą mogły malować bombki, pisać listy i tworzyć kartki świąteczne.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i stworzenia razem z naszą pomocą niezapomnianej imprezy.


Skorzystaj z formularza on-line


Przejdź do formularza Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź na zapytania wyślemy najszybciej jak będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 24h. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt

Siedziba
Naszej firmy

Event Express
Wrząca 15/9
64-980 Trzcianka

Dane
Kontaktowe

Grzegorz Tetzlaff
888-818-208Napisz do nas e-mail