Dlaczego my

 

Oferujemy wynajem najlepszych atrakcji dmuchanych - kompleksowe usługi Event Express z okolic Piły

Kompleksowa organizacja imprez firmowych, a także obsługa wszelkich dni miast, jubileuszy, pikników oraz imprez rodzinnych to nasza specjalizacja. Od kilkunastu lat proponujemy naszym Klientom nowoczesne i kolorowe dmuchańce na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne dmuchane atrakcje dla dzieci, które są gwarancją szalonej, bezpiecznej oraz interesującej zabawy. Organizacja imprez w naszym wykonaniu obejmuje takie propozycje jak m.in. zamki i zjeżdżalnie dmuchane, eurobungee, kule wodne, płukanie złota, strefę chill, a także stoiska z popcornem oraz watą cukrową. Zapewniamy też halę namiotową na 700 osób i zestawy biesiadne na 3000 miejsc. Ponadto jako jedyna firma w Polsce posiadamy specjalistyczną przyczepę wg naszego autorskiego projektu służącą do przewozu dmuchańców. Z usług naszej agencji eventowej z okolic Piły korzystały takie firmy jak m.in. Philips, Zetor Polska, Żywiec Zdrój. Zapraszamy do współpracy!

Młody kreatywny zespół, sprawdzeni artyści, bogata oferta atrakcji na imprezy oraz nowe oryginalne pomysły są gwarancją udanego eventu.

Jeżeli szukasz pomocy w częściowej lub kompleksowej organizacji imprezy, zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Poznania, Piły, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, a także innych rejonów Polski.


Skorzystaj z formularza on-line


Przejdź do formularza Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź na zapytania wyślemy najszybciej jak będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 24h. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt

Siedziba
Naszej firmy

Event Express
Wrząca 15/9
64-980 Trzcianka

Dane
Kontaktowe

Grzegorz Tetzlaff
888-818-208Napisz do nas e-mail